Vindt znamená "nájsť"

nájsť slobodu
nájsť slobodu dojčenia
nájsť slobodu vyjadriť svoje “ja”
nájsť slobodu byť ženou bez kompromisov
nájsť slobodu byť matkou bez obmedzení

Som Andrea Vindt, mám 2 krásne deti a práve materstvo a láska k nim ma inšpirovali k vytvoreniu značky Maison Vindt, ktorá umožňuje ženám cítiť sa krásne, slobodne a žensky a zároveň mať možnosť kedykoľvek a kdekoľvek dojčiť. Myšlienka vytvoriť takéto šaty mi prvý raz prebleskla hlavou, keď som kojila moje prvé dieťa – dcéru Jasmínu. Na vlastnej koži som zažila, čo ponúka súčasný trh pre dojčiace matky. Všetko sa mi zdalo príliš športové, teplákové a s viditeľným otvorom na prsia. To bol práve ten problém, ktorý som si dala za cieľ vyriešiť.

V roku 2022 som na trh uviedla šaty Maison Vintd, ktoré sú navrhnuté tak, aby umožňovali jednoduchý prístup k dojčeniu bez kompromisov na štýle. Každý volán na našich šatách symbolizuje slobodu pohybu a dojčenia, rovnako ako oslavuje ženskosť a materstvo. Podporuje myšlienku, že matka nemusí pri dojčení, alebo odsávaní sedieť v dojčiacom kútiku alebo schovaná na smradľavom záchode, ale môže slobodne vyjadrovať svoju lásku a starostlivosť o dieťa kdekoľvek a kedykoľvek chce.

Našou DNA je zips – symbol spojenia, symbol nekompromisného záväzku pre bezpečné a pohodlné dojčenie pre matku aj dieťa. Chcela som, aby každá matka mohla kŕmiť svoje dieťa štýlovo, bez skrývania sa, bez rozťahaných tričiek, ale hlavne bez pocitu obmedzenia. Preto som sa rozhodla vytvoriť oblečenie, ktoré podporuje slobodu dojčenia bez strachu a kompromisov.

Toto je príbeh značky Maison Vindt – ktorá vznikla z lásky k deťom. Lebo láska je emocionálna, nie racionálna. Príbeh o slobode v dojčení a oslave sily a krásy ženskosti. Som hrdá na to, že môžem podporovať matky na ich ceste kŕmiť svoje deti sebavedomo, s láskou a štýlom.

A pod volánom puto odkrýva sa – to je esencia, môj testament o sile, kráse a odolnosti matiek na celom svete.

S láskou,

Andrea

Prehrať video
Prehrať video

10% Off !!

On all every first order

Join our newsletter

Subscribe to recieve latest update & offer!Pod volánom...

je mesačný newsletter o tom, čo sa ukrýva pod volánmi a medzi riadkami materstva, rodičovstva a života.